NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Urząd Miejski w Krzeszowicach pragnie wyrazić uznanie firmie 2MSystem za profesjonalne wykonanie strony internetowej (...) na podkreślenie zasługuje fakt, że graficy zaangażowani w tworzenie witryny pozostawali w stałym kontakcie z pracownikami naszego urzędu, dostosowując projekt do indywidualnych potrzeb i specyfiki serwisu samorządowego. (...) Bieżąca współpraca pomiędzy Urzędem Miejskim w Krzeszowicach a firmą 2MSystem przebiega na najwyższym poziomie (...)

Burmistrz Czesław Bartl

Urząd Miejski w Krzeszowicach
(...) Zarówno projekt graficzny jak i rozwiązania nawigacyjne portalu zostały wykonane w sposób profesjonalny (...) Od początku pracy nad stroną najistotniejszą sprawa z punktu widzenia przyszłej działalności portalu było pozycjonowanie strony w wyszukiwarkch internetowych. Mimo dużej konkurencji w branży, w której portal działa nasza strona już po kilku tygodniach działania znalazła się na czołowych miejscach w takich wyszukiwarkach jak Google.pl ,Onet.pl, Wp.pl, MSN.com. (...)

Właściciel Adam Szymczak

Olej Opałowy
(...) wirtualny spacer po naszym mieście wykonany został bardzo solidnie i terminowo. Firma wykazała się ogromnym doświadczeniem i szybkością działania przez co wywiązała się znakomicie z podjętego zlecenia, uwzględniając wszystkie nasze założenia i sugestie jakie przedstawiliśmy na początku, jak również w trakcie zlecenia. (...) Firma 2MSystem zaskoczyła nas tym, że wykonała znacznie więcej panoram w ramach zlecenia niż uwzględniał to zakres prac. (...) Wszelkie zmiany i nasze sugestie wykonywane były natychmiastowo i bardzo sprawnie. (...)

Prezydent Mieczysław Kieca

Urząd Miasta Wodzisław Śląski
Strona główna Referencje

Referencje

Najlepszą gwarancją jakości oferowanych przez nas produktów i usług jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów.
W związku z tym z przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić referencje wystawione przez współpracujące z nami miasta oraz firmy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Urząd Gminy Czarny Dunajec

Urząd Gminy Czarny Dunajec

Urząd Miejski w Bolkowie

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Urząd Miejski w Starachowicach

Urząd Miejski w Karlinie

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim

Urząd Miejski w Krzeszowicach

Urząd Gminy i Miasta Małogoszcz

Urząd Miasta Ruda Śląska

EuroFirma Media Sp. z o.o.

Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.

Urząd Miejski w Sosnowcu

Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju

Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Koncept-L S.A.

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

Olej Opałowy

Studium Publishing School

Vanguard Site Services Ltd.

Urząd Miasta Kamienna Góra

E-Logistyka

Szkoły Prywatne dr Małgorzaty Jantos

Urząd Miasta Kutno