NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

(...) Firma ta jest pełnym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Jakość i rzetelność świadczonych usług zawsze stoi na wysokim poziomie i nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. (...) Wykonawca sprostał wszystkim naszym wymaganiom. Spacer wirtualny przygotowany jest w sposób przejrzysty i czytelny (...) Wyrażam duże zadowolenie z jakości wykonania wirtualnego spaceru po Starachowicach oraz z poziomu obsługi pracowników firmy. (...)

Prezydent Wojciech Bernatowicz

Urząd Miejski w Starachowicach
There are no words strong enough to truly capture and express our sincere gratitude for the company 2MSystem, which have recently designed our new website (...) They did manage to show our true colours. (...) In a nutshell very clever project! We strongly recommend 2M System. Please take the above recommendation as a  token of our gratitude for all your help and advice. Nie znajduję wystarczających słów by prawdziwie uchwycić i wyrazić naszą wdzięczność dla firmy 2MSystem, która niedawno projektowała naszą nową stronę internetową (...) Byli w stanie uchwycić naszą prawdziwą naturę. (...) W skrócie, bardzo pomysłowy projekt! Bardzo mocno polecamy 2MSystem. Prosimy aby ta referencja była odczytana jako nasza forma podziękowania za całą Waszą pomoc i porady.

Vanguard Site Services Ltd.
(...) Jestem niezmiernie dumny, że Ruda Śląska zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie, w którym uczestniczyło ponad 200 miast i gmin z całej Polski. (...) Pragnę podkreślić, że Państwa inicjatywa konkursu dała możliwość pozytywnej rywalizacji, a nagroda w konkursie w postaci wirtualnego spaceru przyczyni się do promowania naszego miasta.

Prezydent Andrzej Stania

Urząd Miasta Ruda Śląska
Strona główna Referencje

Referencje

Najlepszą gwarancją jakości oferowanych przez nas produktów i usług jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów.
W związku z tym z przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić referencje wystawione przez współpracujące z nami miasta oraz firmy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Urząd Gminy Czarny Dunajec

Urząd Gminy Czarny Dunajec

Urząd Miejski w Bolkowie

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Urząd Miejski w Starachowicach

Urząd Miejski w Karlinie

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim

Urząd Miejski w Krzeszowicach

Urząd Gminy i Miasta Małogoszcz

Urząd Miasta Ruda Śląska

EuroFirma Media Sp. z o.o.

Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.

Urząd Miejski w Sosnowcu

Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju

Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Koncept-L S.A.

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

Olej Opałowy

Studium Publishing School

Vanguard Site Services Ltd.

Urząd Miasta Kamienna Góra

E-Logistyka

Szkoły Prywatne dr Małgorzaty Jantos

Urząd Miasta Kutno