NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

There are no words strong enough to truly capture and express our sincere gratitude for the company 2MSystem, which have recently designed our new website (...) They did manage to show our true colours. (...) In a nutshell very clever project! We strongly recommend 2M System. Please take the above recommendation as a  token of our gratitude for all your help and advice. Nie znajduję wystarczających słów by prawdziwie uchwycić i wyrazić naszą wdzięczność dla firmy 2MSystem, która niedawno projektowała naszą nową stronę internetową (...) Byli w stanie uchwycić naszą prawdziwą naturę. (...) W skrócie, bardzo pomysłowy projekt! Bardzo mocno polecamy 2MSystem. Prosimy aby ta referencja była odczytana jako nasza forma podziękowania za całą Waszą pomoc i porady.

Vanguard Site Services Ltd.
(...) Pracownicy firmy wykazali się niebywałym zaangażowaniem, pomysłowością i dbałością o szczegóły (...) doskonała jakość zdjęć i bardzo estetyczne wykonanie prezentacji zachęca do wirtualnego, ale i rzeczywistego zwiedzania naszego miasta. Składamy serdeczne podziękowania firmie 2MSystem, za tak sumienne i profesjonalne podejście do projektu a także otwartość na wszystkie sugestie z naszej strony.

Kierownik referatu Tomasz Kołodziej

Urząd Miasta Kamienna Góra
(...) Proszę przyjąć serdeczne podziękowania za duży wkład pracy włożonej w nauczanie dorosłych, a szczególnie za staranność w pomnażaniu wiedzy naszych studentów, cierpliwość w kształtowaniu ich umiejętności, życzliwość i sympatię okazywaną uczącym się na zajęciach i poza nimi. Życzę Panu także wszelkiej pomyślności, a zwłaszcza wielu dalszych sukcesów w pracy zawodowej (...)

Dyrektor Krystyna Nowak-Wawszczak

Studium Publishing School
Strona główna Referencje

Referencje

Najlepszą gwarancją jakości oferowanych przez nas produktów i usług jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów.
W związku z tym z przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić referencje wystawione przez współpracujące z nami miasta oraz firmy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Urząd Gminy Czarny Dunajec

Urząd Gminy Czarny Dunajec

Urząd Miejski w Bolkowie

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Urząd Miejski w Starachowicach

Urząd Miejski w Karlinie

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim

Urząd Miejski w Krzeszowicach

Urząd Gminy i Miasta Małogoszcz

Urząd Miasta Ruda Śląska

EuroFirma Media Sp. z o.o.

Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.

Urząd Miejski w Sosnowcu

Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju

Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Koncept-L S.A.

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

Olej Opałowy

Studium Publishing School

Vanguard Site Services Ltd.

Urząd Miasta Kamienna Góra

E-Logistyka

Szkoły Prywatne dr Małgorzaty Jantos

Urząd Miasta Kutno