NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Strona główna Usługi Strony Internetowe Multimedialne strony flashowe

Multimedialne strony flashowe

Zadziw wszystkich multimedialnym obliczem swojej firmy!

Dziś nie wystarczy posiadać jakąkolwiek stronę internetową, aby móc mówić o wyróżnieniu na tle konkurencji. Aktywne pozyskiwanie Klientów oraz zdobywanie pozycji lidera rynkowego wymaga dużej elastyczności i dostosowywania się do potrzeb rynku. Pokażemy Państwu zatem prawdziwie innowacyjne rozwiązania, które zadziwią konkurencję i wprawią w osłupienie potencjalnych Klientów.

Strony www realizowane w technologii Flash pozwalają na publikację interesujących i wciągających animacji, muzyki, głosu lektora oraz wielu innych elementów, które angażują odbiorcę i sprawią, że staje się on zainteresowany Państwa firmą. Poszczególne animacje mogą być uaktywnione w dowolnych momentach lub po określonych akcjach ze strony użytkownika.

Technologia Flash jako jedyna pozwala na odziaływanie na różne zmysły odbiorcy i stymulowanie go do określonego działania na wiele sposobów. Wykonane w niej strony są bardziej interaktywne, przez co lepiej nawiązują kontakt z użytkownikiem i aktywizują go.

Ta nowoczesna technologia posiada ogromny potencjał. Nie mniej jednak należy zauważyć, że w przypadku tworzenia stron www we flashu niezwykle istotnym jest wiedza i doświadczenie w tej kwestii. Bardzo łatwo bowiem sprawić, że użytkownik zamiast zainteresowania będzie odczuwał poirytowanie.

Technologia ta daje nam ogromne możliwości oddziaływania na odbiorcę, które odpowiednio wykorzystane przynoszą wiele korzyści, ale nieumiejętnie zastosowane potrafią firmie zaszkodzić.


Z sukcesem wdrożyliśmy już wiele stron z wykorzystaniem technologii Flash. Doskonale wiemy jakie rozwiązania sprawdzą się w danej sytuacji, a z których lepiej zrezygnować.

Chętnie podzielimy się z Państwem swoją wiedzą projektując innowacyjną stronę www, która daje użytkownikom niezapomniane wrażenia i sprawia, że chętnie powracają oni do niej.

Każdy projekt realizujemy w sposób indywidualny. Projektujemy grafikę w oparciu o charakterystykę firmy, jej system identyfikacji wizualnej oraz potrzeby potencjalnych Klientów.

Oprócz komponentów flashowych zamieszczanych na stronach www proponujemy również pełne prezentacje na płytach CD oraz wizytówkach CD.

Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły dotyczące wyżej opisanych stron www serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

ILE TO KOSZTUJE?

wyceń prezentację

Nie bój się nowoczesności, dzięki niej możesz naprawdę wiele zyskać! Otwórz się na nowe możliwości i zdobądź wielu Klientów.

 

ZREALIZOWANE PREZENTACJE MULTIMEDIALNE