NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Strona główna Usługi Strony Internetowe Portale dla miast i gmin

Portale dla miast i gmin

Nowoczesny wizerunek Twojego miasta...

Wbrew pozorom promocja nie dotyczy tylko firm. Potrzebują jej również miasta oraz gminy. Odpowiednio dobrane narzędzia pozwalają zwiększyć zainteresowanie daną miejscowością nie tylko ze strony turystów ale również samych mieszkańców.

Promocja miasta zwiększa jego szanse rozwojowe oraz umożliwia pomnożenie efektów tego rozwoju. Korzystanie z projektów unijnych natomiast nakłada obowiązek ich reklamowania. W związku z tym promocja miast stała się dziś symbolem przedsiębiorczości władz samorządowych. Nowoczesne miasta inwestują w nią i pomnażają korzyści. Natomiast Ci, którzy zapominają o niej pozostają w cieniu swoich konkurentów.

Jednym z podstawowych narzędzi promocji miasta oraz gminy w internecie jest portal. Jest to również doskonała forma komunikacji z mieszkańcami, która pozwala na skuteczne tworzenie z nimi więzi, poprzez dostarczanie wartościowych informacji i skłanianie tym samym do korzystania z oferty miasta.

Portal stanowi także ciekawą formę reklamy w przypadku miejscowości turystycznych, dla których ważne jest to, aby przedstawić gminę w jak najbardziej atrakcyjnej formie. Nowoczesne, interaktywne serwisy są w stanie skutecznie skłonić użytkowników sieci do odwiedzenia danego miejsca.

Oferujemy Państwu innowacyjne portale dla miast oraz gmin. Na Państwa życzenie mogą one być uzupełnione o wirtualne spacery, aplikacje interaktywne oraz inne elementy, które skutecznie angażują odbiorcę.

Posiadamy w tej kwestii ogromne doświadczenie potwierdzone referencjami. Gwarantujemy korzystne ceny, rzetelność i terminowość.

Dzięki ogromnej pasji tworzenia aplikacji i narzędzi internetowych nasze portale wyróżniają się na tle konkurencji i skutecznie kreują nowoczesny wizerunek miasta.

ILE TO KOSZTUJE?

wyceń serwis internetowy

 

ZREALIZOWANE PREZENTACJE MULTIMEDIALNE